5084434497_2d2bf77411_o

Geriausias būdas įsigyti naują automobilį

Kai aktualus tampa naujas automobilis, lizingas dažnai yra ta vienintelė finansinė išeitis, kurią mato didelė dalis vidutines pajamas gaunančių žmonių. Reikia sutikti, kad tik labai maža visuomenės dalis gali sau leisti įsigyti naują (ar netgi naudotą) automobilį be paskolos, kredito ar kitos finansinės pagalbos. Automobiliu lizingas – būtent tai, kuo reikėtų pasidomėti, norint įsigyti kiek brangesnę transporto priemonę, net ir tada, kai biudžetas neleidžia išlaidauti. Kuo tai naudingiau už paprastą paskolą? Kai egzistuoja toks dalykas kaip automobilis lizingu ar apsimoka skolintis iš draugų ar giminaičių?

Kur gauti?

Automobiliu lizingas yra teikiamas ir šalies bankuose, ir privačiose bendrovėse, pavyzdžiui, mogo autolizingas. Ką būtų galima laikyti patraukliausia šio tipo lizingo dalimi? Tą faktą, kad su autolizingu naują transporto priemonę galima įsigyti iš karto. Juk tai žymiai geriau nei dešimt metų taupyti norimam daiktui. Su lizingu gautą sumą galima išmokėti dalimis per iš anksto sutartą laikotarpį. Kaip ir buvo minėta, lizingo paslauga yra teikiama bankuose, tačiau automobiliu lizingas be banko irgi įmanomas ir pastaruoju metu tampa gana populiarus. Žmonės sudaro sutartis su kredito įmonėmis ir be vargo įsigyja norimą automobilį.

Kai aktualus lankstumas…

Lizingą ilgainiui renkasi vis daugiau ir daugiau žmonių. Kas juos skatina skolintis būtent šiuo būdu? Atsakymui į šį klausimą yra daugybė skirtingų variantų, vienas kurių – lankstumas. Automobiliu lizingas be pradinio inaso, prie konkrečių poreikių ir galimybių derinamas mokėjimų grafikas ir palankiausios grąžinimo sąlygos – visa tai suteikia paslaugų teikėjos, besirūpinančios klientų finansiniu patogumu. Jis, reikia pripažinti, didele dalimi ir priklauso nuo to, per kokį laikotarpį iš jo prašoma atgauti paskolintą sumą, nuo to, kokio dydžio įmokų kas mėnesį tikimasi. Kai tai galima derinti, išreikšti savo pageidavimus ir sulaukti optimalaus sprendimo, klientams suteikiamas šansas ne tik įsigyti didesnės vertės pirkinį, bet ir nesijaudinti dėl ateityje laukiančio „išsimokėjimo”.

… ir operacijos paprastumas

Kaip daugeliui aktualios palankios grąžinimo sąlygos, taip ir pats finansinės sutarties sudarymas yra svarbus ir turėtų būti vykdomas kuo paprasčiau. Auto lizingo bendroves neretai siūlo keletą skirtingų sandorio sudarymo būdų. Vienas jų – paraiškos teikimas klientų aptarnavimo skyriuose. Šis metodas turi nemažai privalumų. Vienas didžiausių – galimybė pasikonsultuoti su specialistais, kai iškyla klausimų ar neaiškumų. Kitas galimas būdas – automobiliu lizingas internetu. Jis naudingas, kai norisi viską sutvarkyti greitai, neišėjus iš namų, tiesiog naudojantis asmeniniu kompiuteriu. Daugeliui klientų tai tampa prioritetais – internetu pildomos paraiškos paprastumas ir galimybė viską atlikti per trumpą laiką. Kai kur užklausą dėl lizingo galima pateikti ir telefonu. Tai, kaip ir tiesioginio susitikimo atveju, leidžia paprastai kalbamuoju metu gauti visą reikalingą informaciją, pasikonsultuoti ir pasitarti, jei tik tam yra poreikis. Sau tinkamiausią metodą ras visi: ir tie, kuriems svarbus tiesioginis bendravimas su konsultantais, ir tie, kurie labiausiai brangina savo laiką, ir tie, kuriems patinka viską sutvarkyti patiems – savo namuose, naudojantis internetu teikiamomis virtualiomis paslaugomis. Automobiliu lizingas, gautas internetu ar bet kokiu kitu būdu, leidžia pamiršti apie daug kantrybės reikalaujantį taupymą, apie sudėtingas finansines procedūras ir formalumus, tikintis gauti paskolą, apie skolinimąsi iš giminaičių ar pažįstamų. Tai patogi ir patikima paslauga, kurios principas labai paprastas: užpildykite paraišką, gaukite pinigus, pirkite automobilį, o skolos grąžinimą ateityje pasirinkite sau patogiausią. Nepasinaudoti tokia galimybe būtų paprasčiausiai neišmintinga.