Pinigine.lt

Pinigine.lt – tai lietuvių tarpe populiari kredito paslaugas teikianti bendrovė, kurią valdo UAB „Minibank“.

Į bendrovę besikreipiantys asmenys turi būti Lietuvos Respublikos piliečiai, sulaukę 19 metų, bet ne vyresni nei 75 metų amžiaus. Asmenys privalo būti veiksnūs ir neturėti jokių viešose duomenų bazėse matomų finansinių įsiskolinimų. (daugiau…)

Paskoliukas.lt

Paskoliukas.lt – tai Lietuvos kreditų teikimo įmonė, kuriai vadovauja UAB „ARN group“.

Kaip ir daugumoje kitų kredito bendrovių, paskolą galite gauti nė nepalikę namų, o užpildę internetinę registracijos sistemą, kurioje nurodysite asmeninius duomenis ir pageidaujamą sumą. Po paraiškos pateikimo, paskoliukas.lt įvertins jūsų individualias galimybes grąžinti kreditą ir nuspręs, kokio dydžio ir kokio laikotarpio paskola gali būti suteikiama jūsų atveju. (daugiau…)

Mogo.lt

Mogo.lt – tai išperkamąja nuoma užsiimanti kredito bendrovė, veikianti tiek tarptautiniu mastu, tiek ir Lietuvoje.

Naudojantis kreditoriaus paslaugomis, galima pasiskolinti skirtingas pinigų sumas, kurių dydžiai svyruoja nuo 500 iki 10 000 eurų. Maksimalus grąžinimo terminas – 6 metai. Šiuo atveju verta pastebėti, kad mogo.lt komanda, siekdama užmegzti tvirtą ir ilgalaikį ryšį su klientais, didelį dėmesį skiria konkretaus atvejo nagrinėjimui ir geriausio sprendimo pasiūlymui. Tai reiškia, kad su kiekvienu klientu asmeniškai tariamasi dėl reikiamos kredito sumos ir laiko tarpo, kuris leistų kreditą grąžinti nustatytu laiku. (daugiau…)

Provident.lt

Provident.lt – tai savo klientų ratą Lietuvoje turinti kredito bendrovė, priklausanti britų finansinių paslaugų grupei „International Personal Finance“, įtrauktai į Londono vertybinių popierių biržą.

Kredito dydis, kurį galima pasiimti, naudojantis bendrovės paslaugomis, svyruoja nuo 100 iki 2100 eurų. Vis dėlto, didžiausio dydžio paskolos suteikiamos tik ne pirmą kartą besikreipiantiems klientams. Tai vienas iš būdų paskatinti besiskolinančius laikytis įsipareigojimų ir atsakingai žiūrėti į kredito paslaugas. Tad naujieji klientai iš pradžių gaus tik nedidelio dydžio trumpajam laikotarpiui skirtus kreditus, siekiant užtikrinti, kad suteiktos paskolos bus grąžinamos. (daugiau…)

Ferratum.lt – Minipaskola.lt

Ferratum.lt (Minipaskola.lt) – tai trumpalaikes ir ilgalaikes paskolas teikianti bendrovė, kurią valdo UAB „Ferratum“. Užsiregistravus internetinėje sistemoje, galite prašyti 100-2000 eurų kredito, kurį grąžinsite per 30, 60 ar 90 dienų (jeigu skolinsitės mažesnę sumą) arba per 2-24 mėnesius (skolinantis didesnes pinigų sumas). Atkreipkite dėmesį į tai, kad minipaskola.lt klientai privalo būti 21-75 metų amžiaus, turėti nuolatinę darbo vietą ir pajamas bei neturėti pradelstų ir nevykdomų finansinių įsipareigojimų.

Minipaskola.lt registracijos sistema veikia 24 valandas per parą, tačiau pateiktas prašymas bus patvirtintas tik bendrovės darbo valandomis (I-V 8-20 val., VI 09-14 val.). SMS žinute išsiuntę sutikimą dėl paskolos sąlygų, pinigų sulauksite per kelias minutes (priklausomai nuo sistemos spartumo). (daugiau…)

Savy.lt

Savy – tai pagal prieš dešimtmetį Didžioje Britanijoje pristatytą „peer-to-peer“ modelį veikianti kredito bendrovė, valdoma „New Chartered Limited“ ir administruojama UAB „Bendras finansavimas“.

Tai nėra dar vienas bankas ar greitojo kredito bendrovė. Savy tikslas – sukurti internetinę platformą, kurioje galėtų bendradarbiauti registruoti vartotojai ir tarpusavyje vykdyti pinigų skolinimo operacijas. Bendrovės užduotis tuos procesus stebėti, užtikrinant patikimą ir sąžiningą jų veikimą bei geriausias sąlygas visoms bendradarbiaujančioms pusėms. (daugiau…)

Manopaskola.lt

Manopaskola.lt – tai kredito unijos „Mano Unija“ valdoma paskolų teikimo bendrovė, veikianti Lietuvoje.

Naudojantis bendrovės paslaugomis, galima gauti kreditą, kurio sumos dydis svyruoja nuo 300 iki 10 000 eurų, o grąžinimo terminas numatomas iki 5 metų. (daugiau…)

Skolometras.lt

Skolometras – tai tarptautinės „Minuson“ grupės, veikiančios 14-oje pasaulio valstybių, valdoma bendrovė, siūlanti refinansavimo ir nemokamo finansinio konsultavimo paslaugas Lietuvoje.

Naudojantis bendrovės paslaugomis, refinansuojama suma siekia iki 30 000 eurų. Metinės palūkanos yra taikomos atsižvelgiant į konkretaus kliento kredito istoriją, mokumą bei jau turimus finansinius įsipareigojimus. (daugiau…)

FinBee.lt

FinBee (Finansų Bitė) – tai jauna internetinių paskolų platforma, siūlanti paslaugas Lietuvoje pagal Didžiojoje Britanijoje sukurtą P2P finansų modelį. Modelio esmė – registruotų vartotojų bendradarbiavimas, tarpusavyje skolinant ir skolinantis reikiamo dydžio kreditus. Tokiu būdu išvengiami bet kokie ryšiai su tradiciniais bankais ir su jais saistomi įsipareigojimai. Negana to, padidėja abipusės naudos tikimybė. Skolintojai gauna aukštas palūkanas ir didelę investicinę grąžą, o besiskolinantieji moka mažesnes palūkanas už gautą kreditą.

Nepaisant to, kad FinBee nėra nei bankas, nei greitojo kredito bendrovė, pinigų sumos ir grąžinimo terminai yra apibrėžti ir ribojami. Naudojantis bendrovės paslaugomis, galima skolintis nuo 300 iki 6000 eurų ir grąžinti juos per 12-60 mėnesių. (daugiau…)

SMScredit.lt

SMScredit.lt yra visoje Lietuvoje puikiai žinoma ir klientų vertinama kredito bendrovė, kurią valdo UAB „Credit Service“.

Naudojantis bendrovės paslaugomis, galima pasiskolinti skirtingas pinigų sumas nuo 50 iki 750 eurų, kuriuos reikia grąžinti nuo dviejų savaičių iki mėnesio (14-30 dienų). Iškilus nenumatytiems nesklandumams yra siūloma grąžinimo terminą pratęsti, sumokant konkrečiai pinigų sumai taikomas palūkanas. (daugiau…)

Ecocredit.lt

Ecocredit.lt – tai paskolas Lietuvoje teikianti kreditų bendrovė, turinti pastovių ir naujų klientų ratą.

18-70 metų asmenys, turintys darbą ir nuolatines pajamas, gali tapti bendrovės klientais ir skolintis skirtingo dydžio pinigų sumas, kurių dydis svyruoja nuo 100 iki 1400 eurų. (daugiau…)

SMSpinigai.lt

SMSpinigai.lt – tai neabejotinas greitųjų kreditų lyderis Lietuvoje, turintis ištikimų klientų ratą ir vis augantį susidomėjimą.

Pagrindinė tokios sėkmės paslaptis – patogumas ir greitis. Paslauga leidžia papildyti piniginę reikiama suma bet kuriuo paros metu, kad ir kur bebūtumėte. Ir tam visai nereikia nei kompiuterio, nei interneto ar juolab – vykti į banko filialus. Pakaks išsiųsti trumpąją SMS žinutę nurodant vardą, pavardę ir reikiamą sumą, o po kelių minučių gausite reikiamą kreditą. (daugiau…)

Taupkase.lt

Taupkase.lt – tai Kaune, Jonavoje, Kaišiadoryse, Kazlų Rūdoje, Šakiuose, Jurbarke, Raseiniuose, Prienuose bei Kėdainiuose veikianti kredito įstaiga, siūlanti finansines paslaugas tiek nuolatiniams, tiek ir naujiems klientams.

Taupkase.lt klientais gali tapti Lietuvos Respublikos piliečiai, turintys nuolatines pajamas, darbo vietą ir sulaukę 18 metų amžiaus. (daugiau…)

Vivus.lt

Vivus.lt – tai Lietuvoje gerai žinomi kredito teikėjai. UAB „Credit Service“ valdoma bendrovė vadovaujasi šūkiu „Patogi paskola“ ir siekia užtikrinti kuo palankiausias kainas klientams.

Naudojantis vivus.lt paslaugomis galima pasiskolinti nuo 75 iki 3000 eurų, kuriuos įsipareigojama grąžinti per 1-24 mėnesius. Iškilus nenumatytiems nesklandumams ir apie tai informavus bendrovę, grąžinimo terminą galima pratęsti dar vienam mėnesiui. (daugiau…)

Creditstar.lt

Creditstar.lt – tai tarptautinės grupės „Creditstar Group“ valdoma kredito bendrovė Lietuvoje, teikianti paskolas žmonėms, kurie susiduria su laikinais finansiniais nepatogumais ir ieško greito bei palankaus sprendimo.

Viena iš didžiausių creditstar.lt sėkmės paslapčių – finansinių žinių ir naujųjų technologijų derinimas. Bendrovėje dirba savo srities ekspertai, galintys pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas klientams, patiriantiems finansinius sunkumus. (daugiau…)

Credit24.lt

Credit24.lt – tai viena iš geriausiai žinomų ir vertinamų Lietuvos paskolų bendrovių, valdoma UAB „IPF Digital Lietuva“.

Naudojantis bendrovės paslaugomis, siūloma pasiimti trumpalaikius kreditus ir ilgalaikes paskolas. Kredito dydžiai svyruoja nuo 100 iki 3000 eurų, kuriuos galima grąžinti per 1-36 mėnesius. Tai daugiau orientaciniai duomenys, kadangi credit24.lt siekia atsižvelgti į individualią kliento finansinę istoriją ir pasiūlyti geriausius sprendimus. Pavyzdžiui, jei jūs neturite jokių įsiskolinimų ir laiku sumokate gautas paskolas, galite tikėtis tiek mažesnių palūkanų, tiek ir specialių pasiūlymų. Akcijos taikomos ir šeimoms, kadangi sutuoktiniai gali pasidalinti kredito sumą bei pradėti ją grąžinti praėjus 3 mėnesiams po kredito gavimo. (daugiau…)

Bigbank.lt

Bigbank.lt – tai vienas iš geriausiai žinomų kreditorių, siūlantis savo paslaugas daugiau nei 20 metų.

Siekdamas suburti lojalių klientų ratą, bigbank.lt nesiekia konkuruoti su universaliais bankais ir didesnį dėmesį skiria individualių klientų situacijų nagrinėjimui. Dėl šios priežasties kartą iš kreditoriaus paskolą pasiėmę klientai įprastai grįžta atgal ir/arba rekomenduoja paslaugas artimiesiems. (daugiau…)