Bigbank.lt

Bigbank.lt – tai vienas iš geriausiai žinomų kreditorių, siūlantis savo paslaugas daugiau nei 20 metų.

Siekdamas suburti lojalių klientų ratą, bigbank.lt nesiekia konkuruoti su universaliais bankais ir didesnį dėmesį skiria individualių klientų situacijų nagrinėjimui. Dėl šios priežasties kartą iš kreditoriaus paskolą pasiėmę klientai įprastai grįžta atgal ir/arba rekomenduoja paslaugas artimiesiems.

Bigbank.lt teikia paslaugas tiek privatiems, tiek verslo klientams, atitinkamai skolindami pinigus būsto ar automobilio įsigijimui ar remontui, taip pat skiria įvairias paskolas verslui. Sumos, kurias galima pasiskolinti svyruoja nuo 750 iki 15 000 eurų. Jų grąžinimo terminas – 6-72 mėn. Dėl tvirto ryšio su klientais, bigbank.lt yra linkęs bendradarbiauti, o prireikus – suteikti galimybę grąžinimo terminą pratęsti.

Gauti paskolą naudojantis bigbank.lt paskolomis yra paprasta, kadangi tai galima padaryti daugybe skirtingų būdų – tiek elektronine bankininkyste, trumpąja SMS žinute, tiek ir atvykus į specialius bigbank.lt ar „PayPost“ skyrius. 24 valandų laikotarpyje pateikiamas atsakymas apie galimybę pasiimti norimo dydžio kreditą ir pasirašoma sutartis, po kurios tą pačią dieną pinigai pasiekia jūsų asmeninę banko sąskaitą.

Verta pastebėti ir tai, kad bigbank.lt nuolat vykdo įvairias akcijas, siūlo ypatingus pasiūlymus tiek naujiems, tiek ir jau esamiems klientams. Pavyzdžiui, visą vasarą imant bet kokio dydžio paskolą nėra taikomas sutarties sudarymo mokestis. Daugiau nuolaidų ir pasiūlymų galima rasti apsilankius bigbank.lt internetiniame puslapyje ar kreipiantis į jų skyrius.