Credit24.lt

Credit24.lt – tai viena iš geriausiai žinomų ir vertinamų Lietuvos paskolų bendrovių, valdoma UAB „IPF Digital Lietuva“.

Naudojantis bendrovės paslaugomis, siūloma pasiimti trumpalaikius kreditus ir ilgalaikes paskolas. Kredito dydžiai svyruoja nuo 100 iki 3000 eurų, kuriuos galima grąžinti per 1-36 mėnesius. Tai daugiau orientaciniai duomenys, kadangi credit24.lt siekia atsižvelgti į individualią kliento finansinę istoriją ir pasiūlyti geriausius sprendimus. Pavyzdžiui, jei jūs neturite jokių įsiskolinimų ir laiku sumokate gautas paskolas, galite tikėtis tiek mažesnių palūkanų, tiek ir specialių pasiūlymų. Akcijos taikomos ir šeimoms, kadangi sutuoktiniai gali pasidalinti kredito sumą bei pradėti ją grąžinti praėjus 3 mėnesiams po kredito gavimo.

Vienas iš esminių credit24.lt privalumų – lankstumas. Apsilankydami registracijos metu sukurtame internetiniame profilyje, vartotojai gali ne tik peržiūrėti grąžinimo terminų datas bei įsigilinti į sutarties sąlygas, bet taip pat koreguoti kreditą – pratęsti grąžinimo terminą, padidinti sumą ar padengti ją anksčiau ir tokiu būdu išvengti palūkanų.

Taip pat, credit24.lt siekia užmegzti ilgalaikius ir tvirtus finansinius ryšius su klientais, tad rūpinasi, kad visos sąlygos būtų pateiktos aiškiai, nieko neslepiant „tarp eilučių“. Iškilus nenumatytiems finansiniams sunkumams, suteikiama galimybė grąžinimo terminą pratęsti, o pasitarus su bendrovės darbuotojais, priimti tinkamiausią sprendimą.

Taigi, palankios sąlygos, lankstumas ir didžiulis dėmesys klientų poreikiams išskiria credit24.lt iš kitų kreditus teikiančių bendrovių bei užtikrina tvirtą vietą Lietuvos kreditų teikimo rinkoje.