Creditstar.lt

Creditstar.lt – tai tarptautinės grupės „Creditstar Group“ valdoma kredito bendrovė Lietuvoje, teikianti paskolas žmonėms, kurie susiduria su laikinais finansiniais nepatogumais ir ieško greito bei palankaus sprendimo.

Viena iš didžiausių creditstar.lt sėkmės paslapčių – finansinių žinių ir naujųjų technologijų derinimas. Bendrovėje dirba savo srities ekspertai, galintys pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas klientams, patiriantiems finansinius sunkumus.

Patogumą garantuoja visą parą veikianti internetinė registracijos sistema. Kiekvienas naujas klientas turi galimybę susikurti nemokamą asmeninę kredito sąskaitą, kurioje gali valdyti savo turimą limitą, panaudojant jį dalimis ar visą iš karto. Visas kredito operacijas galima tvarkyti bet kuriuo paros metu, tačiau patvirtinimo sulauksite klientų skyriaus darbo valandomis (kasdien 8-21 valandą), paskambinę telefonu 8 700 33388.

Kreditas bus suteiktas Lietuvos Respublikos piliečiams ir leidimą gyventi valstybėje turintiems asmenims, sulaukusiems 18 metų. Verta pastebėti, kad creditstar.lt bendradarbiauja tik su atsakingais ir skaidriai savo finansinius reikalus tvarkančiais asmenimis, tad bet koks sukčiavimu įtariamas atvejis bus atmestas. Taip pat, svarbu įvertinti ir savo galimybes grąžinti kreditą, kadangi jis bus suteiktas tik tiems, kurie turi pastovias pajamas.

Kaip ir daugumoje kitų kredito bendrovių, gautą paskolą grąžinsite kas mėnesį pervesdami nustatytą pinigų sumą. Jei jūsų finansinė padėtis susitvarkys anksčiau nei grąžinimo terminas, galėsite pinigus sumokėti ir anksčiau – taip sutaupysite, kadangi mokėsite tik už faktines paskolos naudojimo dienas. Negalint grąžinti kredito nustatytu laiku, reikia kreiptis į klientų aptarnavimo centrą, rašyti paraišką dėl pratęsimo ir sumokėti nurodytą mokestį. Taip grąžinimo laikotarpį galima atidėti 5-30 dienų.