Ecocredit.lt

Ecocredit.lt – tai paskolas Lietuvoje teikianti kreditų bendrovė, turinti pastovių ir naujų klientų ratą.

18-70 metų asmenys, turintys darbą ir nuolatines pajamas, gali tapti bendrovės klientais ir skolintis skirtingo dydžio pinigų sumas, kurių dydis svyruoja nuo 100 iki 1400 eurų.

Gauti norimo dydžio paskolą yra paprasta ir patogu – tereikia užpildyti elektroninę registracijos formą. Kiekvienas klientas įsipareigoja nurodyti teisingus duomenis, kurie vėliau yra peržiūrimi įvertinant individualią finansinę istoriją ir mokumą. Tam, kad registracija būtų patvirtinta, reikalingas 0,29 Eur mokestis, pervestas iš asmeninės sąskaitos, į kurią norima gauti paskolą.

Grąžinant kreditą verta prisiminti, kad įmoka turi būti persiųsta ne atgaliniu adresu, kuris buvo nurodytas registracijos metu, o į sąskaitą, skelbiamą savitarnos erdvėje. Dėl dar didesnio patogumo, įmokas galima sumokėti ir atvykus į Lietuvos Spaudos ar pašto skyrius, prekybos centrus „Maxima“, loterijos „Perlas“ bei „PayPost“ terminalus.

Iškilus finansinėms problemoms, grąžinimo terminą galima pratęsti, naudojantis savitarnos sistema. Šiais ir kitais klausimais galima konsultuotis telefonu 865694000 arba elektroniniu paštu info@ecocredit.lt.

Jei kreditą visiškai padengti norima anksčiau, tai taip pat galima padaryti savitarnos erdvėje. Pasirinkus PAGALBOS funkciją ir naujame biliete nurodžius temą „Dėl išankstinio kredito grąžinimo“, tereikės suvesti asmeninius duomenis, grąžinimo sumą ir tikslią datą. Užpildžius paraišką, sumokėsite išankstinio grąžinimo mokestį ir pilnai padengsite savo paskolą.