Ferratum.lt – Minipaskola.lt

Ferratum.lt (Minipaskola.lt) – tai trumpalaikes ir ilgalaikes paskolas teikianti bendrovė, kurią valdo UAB „Ferratum“. Užsiregistravus internetinėje sistemoje, galite prašyti 100-2000 eurų kredito, kurį grąžinsite per 30, 60 ar 90 dienų (jeigu skolinsitės mažesnę sumą) arba per 2-24 mėnesius (skolinantis didesnes pinigų sumas). Atkreipkite dėmesį į tai, kad minipaskola.lt klientai privalo būti 21-75 metų amžiaus, turėti nuolatinę darbo vietą ir pajamas bei neturėti pradelstų ir nevykdomų finansinių įsipareigojimų.

Minipaskola.lt registracijos sistema veikia 24 valandas per parą, tačiau pateiktas prašymas bus patvirtintas tik bendrovės darbo valandomis (I-V 8-20 val., VI 09-14 val.). SMS žinute išsiuntę sutikimą dėl paskolos sąlygų, pinigų sulauksite per kelias minutes (priklausomai nuo sistemos spartumo).

Kreditą grąžinsite apmokėdami sąskaitą-faktūrą „Maxima“ kasose, loterijos „Perlas“ terminaluose ar pašto skyriuose arba atlikdami bankinį pavedimą elektronine bankininkyste ar atvykę į artimiausią banko filialą.

Norėdami kreditą grąžinti anksčiau, prieš 3 dienas turėtumėte kreiptis į bendrovę ir raštiškai (elektroniniu ar paprastu paštu) nurodyti savo vardą, pavardę, asmens kodą, grąžinamą sumą bei kredito grąžinimo datą. Jei kreditą grąžinti vėluojate, kasdien mokate papildomas palūkanas ir delspinigius. Tam, kad tokios situacijos išvengtumėte, galite pratęsti grąžinimo terminą ne daugiau nei 5 kartus ir ne daugiau nei 30 dienų.

Taigi, norėdami patogios ir patikimos paskolos, turėtumėte kreiptis į minipaskola.lt, kuri siūlo skirtingų dydžių bei terminų paskolas ir palankias grąžinimo sąlygas esamiems bei naujiems klientams.