FinBee.lt

FinBee (Finansų Bitė) – tai jauna internetinių paskolų platforma, siūlanti paslaugas Lietuvoje pagal Didžiojoje Britanijoje sukurtą P2P finansų modelį. Modelio esmė – registruotų vartotojų bendradarbiavimas, tarpusavyje skolinant ir skolinantis reikiamo dydžio kreditus. Tokiu būdu išvengiami bet kokie ryšiai su tradiciniais bankais ir su jais saistomi įsipareigojimai. Negana to, padidėja abipusės naudos tikimybė. Skolintojai gauna aukštas palūkanas ir didelę investicinę grąžą, o besiskolinantieji moka mažesnes palūkanas už gautą kreditą.

Nepaisant to, kad FinBee nėra nei bankas, nei greitojo kredito bendrovė, pinigų sumos ir grąžinimo terminai yra apibrėžti ir ribojami. Naudojantis bendrovės paslaugomis, galima skolintis nuo 300 iki 6000 eurų ir grąžinti juos per 12-60 mėnesių.

Visos finansinės operacijos yra vykdomos per Citadele banke esančią depozitinę sąskaitą, į kurią investuotojai perveda reikiamas sumas, o besiskolinantys grąžina paskolą ir palūkanas.

Norint tapti vienu iš bendrovės investuotojų, reikia būti pilnamečiu Lietuvos Respublikos piliečiu, turinčiu asmens tapatybės dokumentą ir bent vieną sąskaitą bet kuriame Europos Sąjungos banke. Po to reikia susikurti anketą ir laukti vadybininko patvirtinimo. Gavus sutikimą, pinigai gali būti pervesti į depozitinę sąskaitą ir belieka laukti savo kliento.

Paskolai pasiimti reikia užpildyti internetinės registracijos formą ir sulaukti jos patvirtinimo. Po to teks palaukti dar 1-15 dienų iki investuotojo suradimo ir galiausiai pinigai pasieks jūsų banko sąskaitą. Kreditas grąžinamas nurodyto dydžio mėnesinėmis įmokomis.