Manopaskola.lt

Manopaskola.lt – tai kredito unijos „Mano Unija“ valdoma paskolų teikimo bendrovė, veikianti Lietuvoje.

Naudojantis bendrovės paslaugomis, galima gauti kreditą, kurio sumos dydis svyruoja nuo 300 iki 10 000 eurų, o grąžinimo terminas numatomas iki 5 metų.

Yra siūlomi įvairūs paskolų variantai, geriausiai tinkantys skirtingiems klientų poreikiams. Efektyviausią ir palankiausią sprendimą randa naują gyvenimo etapą pradedančios šeimos, norinčios suremontuoti būstą ar įsigyti automobilį. Studentams (ar jų tėvams) yra užtikrinama galimybė sumokėti už mokslus. Kadangi kiekvieno kliento atvejis yra unikalus, manopaskola.lt specialistai yra pasirengę konsultuoti tiek telefonu, tiek elektroniniu paštu, tiek atvykus į individualų pokalbį biure, įsikūrusiame Vilniuje.

Norint tapti manopaskola.lt klientu, nereikia palikti namų – registracijos formą rasite internetiniame tinklalapyje. Pildant paraišką, reikia pateikti tikslius ir teisingus asmeninius duomenis, kurie bus tikrinami ir naudojami, siekiant pasiūlyti efektyviausią kredito sprendimą.

Registracijos metu itin svarbu nurodyti vieną (ar kelias) asmenines banko sąskaitas, į kurias ir bus pervedamas kreditas.

Grąžinti pinigus numatoma reguliariomis įmokomis bankiniu pavedimu. Siekiant užkirsti kelią klientų įsiskolinimui ir galimoms teisinėms problemoms, už kiekvieną dieną, kai vėluojama grąžinti kreditą, imami delspinigiai. Tam, kad to būtų išvengta, klientas, susidūręs su finansiniais sunkumais ir negalintis laiku grąžinti kredito, privalo kuo greičiau susiekti su manopaskola.lt darbuotojais ir kartu ieškoti geriausio sprendimo. Esant reikalui, grąžinimo terminas gali būti atidėtas.