Mogo.lt

Mogo.lt – tai išperkamąja nuoma užsiimanti kredito bendrovė, veikianti tiek tarptautiniu mastu, tiek ir Lietuvoje.

Naudojantis kreditoriaus paslaugomis, galima pasiskolinti skirtingas pinigų sumas, kurių dydžiai svyruoja nuo 500 iki 10 000 eurų. Maksimalus grąžinimo terminas – 6 metai. Šiuo atveju verta pastebėti, kad mogo.lt komanda, siekdama užmegzti tvirtą ir ilgalaikį ryšį su klientais, didelį dėmesį skiria konkretaus atvejo nagrinėjimui ir geriausio sprendimo pasiūlymui. Tai reiškia, kad su kiekvienu klientu asmeniškai tariamasi dėl reikiamos kredito sumos ir laiko tarpo, kuris leistų kreditą grąžinti nustatytu laiku.

Mogo.lt klientais gali tapti 18 metų sulaukę asmenys, turintys galiojantį asmens dokumentą bei savo vardu Lietuvoje registruotą transporto priemonę. Pirmiausia reikia užpildyti registracijos formą klientui patogiausiu būdu – internetu, mobiliuoju telefonu ar atvykus į vieną iš šešių klientų aptarnavimo centrų, veikiančių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Marijampolėje. Po 30 minučių mogo.lt pateiks atsakymą dėl kredito suteikimo ir jums tereikės atvykti į artimiausią klientų aptarnavimo centrą bei pasirašyti sutartį ir pasiimti kreditą. Vadovaujantis sudaryta sutartimi, jūsų automobilis lieka kaip užstatas, tačiau ir toliau galite juo naudotis.

Kreditorių jums suteiktą kreditą grąžinsite sumokėdami konkretaus dydžio mėnesines įmokas. Turėdami galimybę grąžinti sumą anksčiau, tai galėsite padaryti sumokėdami sutartyje nurodytą sumą. Jei susiduriate su finansiniais sunkumais, terminą galėsite pratęsti, prieš tai informavę mogo.lt komandą.