Paskoliukas.lt

Paskoliukas.lt – tai Lietuvos kreditų teikimo įmonė, kuriai vadovauja UAB „ARN group“.

Kaip ir daugumoje kitų kredito bendrovių, paskolą galite gauti nė nepalikę namų, o užpildę internetinę registracijos sistemą, kurioje nurodysite asmeninius duomenis ir pageidaujamą sumą. Po paraiškos pateikimo, paskoliukas.lt įvertins jūsų individualias galimybes grąžinti kreditą ir nuspręs, kokio dydžio ir kokio laikotarpio paskola gali būti suteikiama jūsų atveju.

Tam, kad registracija būtų sėkminga, privaloma teisingai užpildyti paraišką bei iš asmeninės sąskaitos pervesti 0,01 Eur mokestį. Ši sąskaita turi sutapti su ta, į kurią norite gauti kreditą.

Gautą kreditą įsipareigojate grąžinti per sutartyje nurodytą laiko tarpą, tačiau, jei iškyla nenumatytų sunkumų, terminą galite pratęsti, prieš tai informavę bendrovę ir pateikę prašymą, kuris bus apsvarstytas per dvi dienas, įvertinant jūsų mokumą.

Stebėti savo paskolos istoriją, terminus ir įsigilinti į sutarties reikalavimus galite prisijungę prie asmeninio paskoliukas.lt profilio – „Mano kreditai“ skiltyje matysite visą reikiamą informaciją. Norėdami pasitikrinti grąžinimo sumą, bet neturėdami prieigos prie interneto, galite išsiųsti trumpąją SMS žinutę numeriu +370 690 82201 teksto laukelyje įrašę žodį „INFO“.

Kreditą grąžinsite jums patogiausiu būdu: elektroniniu pavedimu, apsilankę artimiausiame banke, atvykę į „PayPost“ ar „Perlas“ terminalus, „Maxima“ kasose, Lietuvos pašto skyriuose ar Lietuvos Spaudos bei R-Kiosk kioskuose.