Pinigine.lt

Pinigine.lt – tai lietuvių tarpe populiari kredito paslaugas teikianti bendrovė, kurią valdo UAB „Minibank“.

Į bendrovę besikreipiantys asmenys turi būti Lietuvos Respublikos piliečiai, sulaukę 19 metų, bet ne vyresni nei 75 metų amžiaus. Asmenys privalo būti veiksnūs ir neturėti jokių viešose duomenų bazėse matomų finansinių įsiskolinimų.

Pinigine.lt siūlo kreditus, kurių sumos svyruoja nuo 50 iki 3000 eurų, o grąžinimo terminas nuo 15 dienų iki 48 mėnesių.

Teikiami kreditai skirstomi į dvi grupes – trumpalaikius ir ilgalaikius. Trumpalaikiai skiriami 15-30 dienų ir turi būti sumokėti iki nurodyto termino. Ilgalaikės paskolos grąžinamos kas mėnesį pervedamomis įmokomis. Abiejų rūšių mokėjimus galima atlikti tiek elektroninės bankininkystės būdu, tiek ir atnešus atspausdintą sąskaitą su brūkšniniu kodu į loterijos „Perlas“ terminalus ar prekybos centro „Maxima“ kasas.

Kreditas gali būti apmokamas ir iš kitos sąskaitos, tačiau nurodant mokėjimo paskirtį būtina įrašyti paskolą turinčio žmogaus vardą, pavardę bei asmens kodą.

Klientai taip pat gali atidėti kredito grąžinimą, pervedę einamosios įmokos palūkanas. Tokios procedūros nėra ribojamas.

Vienu metu galima turėti tik vieną piniginė.lt kreditą, tačiau galima padidinti jo sumą. Tai padarysite apsilankę „kliento zonoje“ internetiniame puslapyje arba susiekę su bendrovės darbuotojais telefonu 8 700 77077 jų darbo metu (I–V: 8:00–22:00, VI-VII: 9:00–20:00).

Piniginė.lt siūlo palankias sąlygas esamiems ir naujiems klientams, taip pat visuomet yra pasirengę ieškoti abiems pusėms priimtiniausio sprendimo.