Provident.lt

Provident.lt – tai savo klientų ratą Lietuvoje turinti kredito bendrovė, priklausanti britų finansinių paslaugų grupei „International Personal Finance“, įtrauktai į Londono vertybinių popierių biržą.

Kredito dydis, kurį galima pasiimti, naudojantis bendrovės paslaugomis, svyruoja nuo 100 iki 2100 eurų. Vis dėlto, didžiausio dydžio paskolos suteikiamos tik ne pirmą kartą besikreipiantiems klientams. Tai vienas iš būdų paskatinti besiskolinančius laikytis įsipareigojimų ir atsakingai žiūrėti į kredito paslaugas. Tad naujieji klientai iš pradžių gaus tik nedidelio dydžio trumpajam laikotarpiui skirtus kreditus, siekiant užtikrinti, kad suteiktos paskolos bus grąžinamos.

Kredito prašymo procedūra nedaug skiriasi nu kitų panašias paslaugas teikiančių bendrovių. Galima užpildyti internete pateikiamą kredito formą arba susisiekti su klientų aptarnavimo centru telefono numeriu 8 661 06 300. Kiekvieno kliento paraiška yra atidžiai peržiūrima ir įvertinama, nustatant mokumą bei galimybes grąžinti paskolą. Įprastai su klientu susisiekiama per 24 valandas, suderinant susitikimo su kredito tarpininku laiką, kurio metu aptariamos sąlygos ir pasirašoma sutartis. Klientas kreditą gali atsiimti tiek grynais, tiek ir bankiniu pavedimu. Tokios pačios sąlygos galioja ir grąžinant gautą paskolą. Galima kas savaitę pervesti įmoką naudojantis internetine bankininkyste arba perduoti pinigus grynais kredito tarpininko vizito metu. Šalia galimybės grąžinti kreditą grynais, klientas gali pasitarti su savo srities specialistu apie asmeninių finansų valdymą, konkrečias kredito sąlygas ir kt. Tokie vizitai ne tik stiprina kreditoriaus ir kliento ryšį, bet ir užtikrina laiku grąžinamą paskolą bei gerėjančius gebėjimus asmeniškai valdyti ir planuoti turimus finansus.