Skolometras.lt

Skolometras – tai tarptautinės „Minuson“ grupės, veikiančios 14-oje pasaulio valstybių, valdoma bendrovė, siūlanti refinansavimo ir nemokamo finansinio konsultavimo paslaugas Lietuvoje.

Naudojantis bendrovės paslaugomis, refinansuojama suma siekia iki 30 000 eurų. Metinės palūkanos yra taikomos atsižvelgiant į konkretaus kliento kredito istoriją, mokumą bei jau turimus finansinius įsipareigojimus.

Norint tapti Skolometras klientu, visų pirma reikia būti pilnamečiu Lietuvos Respublikos piliečiu, turinčiu nuolatinę darbo vietą ir pastovias pajamas. Išsamesni duomenys užpildomi registracijos formoje, kuri pateikiama internetiniame bendrovės puslapyje. Atidžiai ir tiksliai nurodyti duomenys leidžia teisingai įvertinti kliento mokumą, turimus finansinius įsipareigojimus ar nuobaudas. Bendrovės partneriai sutinka finansuoti tik ilgalaikių įsiskolinimų ir kitokių kredito pažeidimų neturinčius asmenis.

Bent vienam partneriui sutikus refinansuoti kliento kreditus, jie yra apjungiami į vieną, sudarant palankiausias sąlygas ir žemiausias mėnesines įmokas. Refinansavimo paslaugos padeda įveikti paskolų naštą ir galutinai stabilizuoti išlaidų biudžetą.

Skolometras paslaugos yra nemokamos (išskyrus visose kredito bendrovėse taikomą 0,01 Eur asmens tapatybės nustatymo mokestį, pervedamą registracijos metu). Šalia refinansavimo paslaugų yra teikiamos ir konsultacijos. Kiekvienas klientas bet kuriuo paros metu gali pateikti internetinę užklausą ar susisiekti su bendrove elektroniniu paštu info@skolometras.lt, o per artimiausias 24 valandas gaus atsakymą bet kokiu rūpimu klausimu – nuo teisinių patarimų iki pagalbos pildant reikiamus dokumentus ar grąžinimo terminų bei įmokų priminimo.