SMScredit.lt

SMScredit.lt yra visoje Lietuvoje puikiai žinoma ir klientų vertinama kredito bendrovė, kurią valdo UAB „Credit Service“.

Naudojantis bendrovės paslaugomis, galima pasiskolinti skirtingas pinigų sumas nuo 50 iki 750 eurų, kuriuos reikia grąžinti nuo dviejų savaičių iki mėnesio (14-30 dienų). Iškilus nenumatytiems nesklandumams yra siūloma grąžinimo terminą pratęsti, sumokant konkrečiai pinigų sumai taikomas palūkanas.

Pagrindinis įmonės tikslas – tvirto ir ilgalaikio santykio su klientu užmezgimas, todėl siūlomos paslaugos ir jų galimybės yra nuolatos peržiūrimos ir tobulinamos, atsižvelgiant į klientų išsakytas pastabas, rekomendacijas bei pasiūlymus.

Kreditą gauti itin paprasta ir patogu, kadangi visa procedūra nuo SMS žinutės išsiuntimo iki pinigų atsiradimo jūsų sąskaitoje, užtrunka mažiau nei 15 minučių. Nereikalaujama pateikti jokių papildomų dokumentų ar užstato, todėl pasiskolinti pinigų galėsite būdami bet kurioje vietoje.

SMScredit.lt elektroninė registracija yra patogi, nesudėtinga ir veikianti visą parą, o esant reikalui, jums gali patarti įmonės specialistai, atsakinėjantys į skambučius nuo 7 iki 22 valandos.

Puikią patirtį naudojantis SMScredit.lt paslaugomis garantuoja tiek atsakingas ir į tikslą orientuotas personalas, nuolat peržiūrimos ir atnaujinamos sistemos, tiek ir reguliariai vykstančios akcijos, siekiančios pritraukti naujus klientus. Jei norite išbandyti bendrovės siūlomas paslaugas, tai padaryti galėsite vos per kelias minutes ir be papildomų įsipareigojimų, kadangi pirmajam gautam kreditui nėra taikomos palūkanos.