SMSpinigai.lt

SMSpinigai.lt – tai neabejotinas greitųjų kreditų lyderis Lietuvoje, turintis ištikimų klientų ratą ir vis augantį susidomėjimą.

Pagrindinė tokios sėkmės paslaptis – patogumas ir greitis. Paslauga leidžia papildyti piniginę reikiama suma bet kuriuo paros metu, kad ir kur bebūtumėte. Ir tam visai nereikia nei kompiuterio, nei interneto ar juolab – vykti į banko filialus. Pakaks išsiųsti trumpąją SMS žinutę nurodant vardą, pavardę ir reikiamą sumą, o po kelių minučių gausite reikiamą kreditą.

Paskolos suma neturėtų būti mažesnė nei 100 eurų ir taip pat neturėtų neviršyti 1000 eurų. Pinigus įsipareigojama grąžinti nuo 15 dienų iki 4 metų. Iškilus nenumatytiems finansiniams sunkumams, reikia kuo greičiau kreiptis į kreditorių ir pranešti apie paskolos termino pratęsimą. Tokiu atveju pakaks sumokėti pratęsimo mokestį ir grąžinimo terminas bus atidėtas – jums nereikės mokėti delspinigių ar sulaukti finansinių nemalonumų teisme.

Verta pastebėti ir tai, kad pirmasis SMSpinigai.lt kreditas jums nieko nekainuos – tai reiškia, jog grąžinsite tiek, kiek pasiskolinote.

Norėdami pasiimti didesnę pinigų sumą, galite pasinaudoti vartojimo paskola, kurios dydis svyruoja nuo 500 iki 3000 eurų, o grąžinimo terminas nuo vieno mėnesio iki 3 metų.

SMSpinigai.lt rūpinasi klientų patogumu, todėl yra siūlomi net 8 būdai kreditui apmokėti – nuo elektroninės bankininkystės, iki apmokėjimo grynais ar kortele „Perlo“ ir „FoxBox“ terminaluose, „Maxima“ kasose, Lietuvos pašto ir „PayPost“ skyriuose, taip pat „Lietuvos spauda“ bei „R-KIOSK“ kioskuose.