Taupkase.lt

Taupkase.lt – tai Kaune, Jonavoje, Kaišiadoryse, Kazlų Rūdoje, Šakiuose, Jurbarke, Raseiniuose, Prienuose bei Kėdainiuose veikianti kredito įstaiga, siūlanti finansines paslaugas tiek nuolatiniams, tiek ir naujiems klientams.

Taupkase.lt klientais gali tapti Lietuvos Respublikos piliečiai, turintys nuolatines pajamas, darbo vietą ir sulaukę 18 metų amžiaus.

Siūlomos skirtingų rūšių paslaugos, pritaikytos klientų poreikiams bei galimybėms. Taupkase.lt refinansuoja greitųjų kreditų, bankų, lizingo įstaigų ir kitų kredito teikėjų paskolas. Naudojantis šios bendrovės paslaugomis, užtikrinamos mažiausios palūkanos ir itin žemos mėnesinės įmokos. Refinansuojama suma gali siekti net iki 50 000 eurų su galimybe apjungti iki septynių skirtingų kreditų. Patogu ir tai, kad atsakymas dėl refinansavimo suteikiamas per 24 valandas nuo dokumentų pristatymo. Klientų patogumui, paskolos suma gali būti padidinta užtikrinant itin mažas palūkanas. Verta pastabėti, jog Lietuvoje refinansavimo populiarumas vis auga, kadangi tai yra vienas iš optimaliausių sprendimų, padedantis apjungti turimus kreditus ir sumažinti palūkanas bei mėnesines įmokas.

Dauguma taupkase.lt klientų renkasi ir vartojimo paskolas. Suteikiama galimybė gauti iki 30 000 eurų siekiantį kreditą, kurį sumokėti reikia mėnesinėmis įmokomis arba grąžinimo terminui nepasibaigus – tokiu atveju nereikia mokėti papildomų mokesčių.

Imantieji paskolas automobiliui, taip pat gali tikėtis kredito iki 30 000 eurų, kurį grąžinti reikia 60 mėnesių laikotarpyje (arba anksčiau, jei tokia galimybė yra įmanoma). Finansuojama suma gali siekti ir 100% visos transporto priemonės vertės. Taupkase.lt, vertindama klientų patogumą, nereikalauja užstatyti automobilio ir neriboja jo amžiaus.