Vivus.lt

Vivus.lt – tai Lietuvoje gerai žinomi kredito teikėjai. UAB „Credit Service“ valdoma bendrovė vadovaujasi šūkiu „Patogi paskola“ ir siekia užtikrinti kuo palankiausias kainas klientams.

Naudojantis vivus.lt paslaugomis galima pasiskolinti nuo 75 iki 3000 eurų, kuriuos įsipareigojama grąžinti per 1-24 mėnesius. Iškilus nenumatytiems nesklandumams ir apie tai informavus bendrovę, grąžinimo terminą galima pratęsti dar vienam mėnesiui.

Norint pasiimti vivus.lt kreditą, reikia būti Lietuvos Respublikos piliečiu ir nuolat gyventi mūsų šalyje. Taip pat, kreditai suteikiami tik tiems asmenims, kurie yra sulaukę 18 metų ir nėra vyresni nei 70 metų.

Kredito gavimą palengvina patogi ir nesudėtinga internetinė registracija, kuri ne tik padeda gauti reikiamą pinigų sumą, bet ir išsaugo jūsų duomenis: kiekvienas vartotojas gauna asmeninį profilį, kuriame gali stebėti grąžinimo terminus, įsigilinti į savo finansinius įsipareigojimus bei gauti naujausius pasiūlymus ir nuolaidas.

Siekdama užmegzti tvirtą ryšį su klientu, bendrovė didelį dėmesį skiria konsultacijoms. Kredito bendrovės specialistai įvertins jūsų amžių, paskolų istoriją ir patars, kokio dydžio suma gali būti paskolinta bei kokios jūsų galimybės ją grąžinti laiku.

Kreditą grąžinti galėsite tiek sėdėdami namuose prie kompiuterio (elektroninės bankininkystės pagalba), tiek ir atvykę į artimiausią banko filialą.

Patogios ir palankios sąlygos, kurias užtikrina vivus.lt bei į klientą orientuotas personalas, yra būtent tos priežastys, dėl kurių dauguma bent kartą išbandžiusių šio kreditoriaus paslaugas, grįžta dar ne vieną kartą.