Pinigine.lt

Pinigine.lt – tai lietuvių tarpe populiari kredito paslaugas teikianti bendrovė, kurią valdo UAB „Minibank“.

Į bendrovę besikreipiantys asmenys turi būti Lietuvos Respublikos piliečiai, sulaukę 19 metų, bet ne vyresni nei 75 metų amžiaus. Asmenys privalo būti veiksnūs ir neturėti jokių viešose duomenų bazėse matomų finansinių įsiskolinimų. (daugiau…)

Paskoliukas.lt

Paskoliukas.lt – tai Lietuvos kreditų teikimo įmonė, kuriai vadovauja UAB „ARN group“.

Kaip ir daugumoje kitų kredito bendrovių, paskolą galite gauti nė nepalikę namų, o užpildę internetinę registracijos sistemą, kurioje nurodysite asmeninius duomenis ir pageidaujamą sumą. Po paraiškos pateikimo, paskoliukas.lt įvertins jūsų individualias galimybes grąžinti kreditą ir nuspręs, kokio dydžio ir kokio laikotarpio paskola gali būti suteikiama jūsų atveju. (daugiau…)

Mogo.lt

Mogo.lt – tai išperkamąja nuoma užsiimanti kredito bendrovė, veikianti tiek tarptautiniu mastu, tiek ir Lietuvoje.

Naudojantis kreditoriaus paslaugomis, galima pasiskolinti skirtingas pinigų sumas, kurių dydžiai svyruoja nuo 500 iki 10 000 eurų. Maksimalus grąžinimo terminas – 6 metai. Šiuo atveju verta pastebėti, kad mogo.lt komanda, siekdama užmegzti tvirtą ir ilgalaikį ryšį su klientais, didelį dėmesį skiria konkretaus atvejo nagrinėjimui ir geriausio sprendimo pasiūlymui. Tai reiškia, kad su kiekvienu klientu asmeniškai tariamasi dėl reikiamos kredito sumos ir laiko tarpo, kuris leistų kreditą grąžinti nustatytu laiku. (daugiau…)

Provident.lt

Provident.lt – tai savo klientų ratą Lietuvoje turinti kredito bendrovė, priklausanti britų finansinių paslaugų grupei „International Personal Finance“, įtrauktai į Londono vertybinių popierių biržą.

Kredito dydis, kurį galima pasiimti, naudojantis bendrovės paslaugomis, svyruoja nuo 100 iki 2100 eurų. Vis dėlto, didžiausio dydžio paskolos suteikiamos tik ne pirmą kartą besikreipiantiems klientams. Tai vienas iš būdų paskatinti besiskolinančius laikytis įsipareigojimų ir atsakingai žiūrėti į kredito paslaugas. Tad naujieji klientai iš pradžių gaus tik nedidelio dydžio trumpajam laikotarpiui skirtus kreditus, siekiant užtikrinti, kad suteiktos paskolos bus grąžinamos. (daugiau…)

Ferratum.lt – Minipaskola.lt

Ferratum.lt (Minipaskola.lt) – tai trumpalaikes ir ilgalaikes paskolas teikianti bendrovė, kurią valdo UAB „Ferratum“. Užsiregistravus internetinėje sistemoje, galite prašyti 100-2000 eurų kredito, kurį grąžinsite per 30, 60 ar 90 dienų (jeigu skolinsitės mažesnę sumą) arba per 2-24 mėnesius (skolinantis didesnes pinigų sumas). Atkreipkite dėmesį į tai, kad minipaskola.lt klientai privalo būti 21-75 metų amžiaus, turėti nuolatinę darbo vietą ir pajamas bei neturėti pradelstų ir nevykdomų finansinių įsipareigojimų.

Minipaskola.lt registracijos sistema veikia 24 valandas per parą, tačiau pateiktas prašymas bus patvirtintas tik bendrovės darbo valandomis (I-V 8-20 val., VI 09-14 val.). SMS žinute išsiuntę sutikimą dėl paskolos sąlygų, pinigų sulauksite per kelias minutes (priklausomai nuo sistemos spartumo). (daugiau…)

Savy.lt

Savy – tai pagal prieš dešimtmetį Didžioje Britanijoje pristatytą „peer-to-peer“ modelį veikianti kredito bendrovė, valdoma „New Chartered Limited“ ir administruojama UAB „Bendras finansavimas“.

Tai nėra dar vienas bankas ar greitojo kredito bendrovė. Savy tikslas – sukurti internetinę platformą, kurioje galėtų bendradarbiauti registruoti vartotojai ir tarpusavyje vykdyti pinigų skolinimo operacijas. Bendrovės užduotis tuos procesus stebėti, užtikrinant patikimą ir sąžiningą jų veikimą bei geriausias sąlygas visoms bendradarbiaujančioms pusėms. (daugiau…)

Manopaskola.lt

Manopaskola.lt – tai kredito unijos „Mano Unija“ valdoma paskolų teikimo bendrovė, veikianti Lietuvoje.

Naudojantis bendrovės paslaugomis, galima gauti kreditą, kurio sumos dydis svyruoja nuo 300 iki 10 000 eurų, o grąžinimo terminas numatomas iki 5 metų. (daugiau…)

Skolometras.lt

Skolometras – tai tarptautinės „Minuson“ grupės, veikiančios 14-oje pasaulio valstybių, valdoma bendrovė, siūlanti refinansavimo ir nemokamo finansinio konsultavimo paslaugas Lietuvoje.

Naudojantis bendrovės paslaugomis, refinansuojama suma siekia iki 30 000 eurų. Metinės palūkanos yra taikomos atsižvelgiant į konkretaus kliento kredito istoriją, mokumą bei jau turimus finansinius įsipareigojimus. (daugiau…)

FinBee.lt

FinBee (Finansų Bitė) – tai jauna internetinių paskolų platforma, siūlanti paslaugas Lietuvoje pagal Didžiojoje Britanijoje sukurtą P2P finansų modelį. Modelio esmė – registruotų vartotojų bendradarbiavimas, tarpusavyje skolinant ir skolinantis reikiamo dydžio kreditus. Tokiu būdu išvengiami bet kokie ryšiai su tradiciniais bankais ir su jais saistomi įsipareigojimai. Negana to, padidėja abipusės naudos tikimybė. Skolintojai gauna aukštas palūkanas ir didelę investicinę grąžą, o besiskolinantieji moka mažesnes palūkanas už gautą kreditą.

Nepaisant to, kad FinBee nėra nei bankas, nei greitojo kredito bendrovė, pinigų sumos ir grąžinimo terminai yra apibrėžti ir ribojami. Naudojantis bendrovės paslaugomis, galima skolintis nuo 300 iki 6000 eurų ir grąžinti juos per 12-60 mėnesių. (daugiau…)

SMScredit.lt

SMScredit.lt yra visoje Lietuvoje puikiai žinoma ir klientų vertinama kredito bendrovė, kurią valdo UAB „Credit Service“.

Naudojantis bendrovės paslaugomis, galima pasiskolinti skirtingas pinigų sumas nuo 50 iki 750 eurų, kuriuos reikia grąžinti nuo dviejų savaičių iki mėnesio (14-30 dienų). Iškilus nenumatytiems nesklandumams yra siūloma grąžinimo terminą pratęsti, sumokant konkrečiai pinigų sumai taikomas palūkanas. (daugiau…)

Ecocredit.lt

Ecocredit.lt – tai paskolas Lietuvoje teikianti kreditų bendrovė, turinti pastovių ir naujų klientų ratą.

18-70 metų asmenys, turintys darbą ir nuolatines pajamas, gali tapti bendrovės klientais ir skolintis skirtingo dydžio pinigų sumas, kurių dydis svyruoja nuo 100 iki 1400 eurų. (daugiau…)

SMSpinigai.lt

SMSpinigai.lt – tai neabejotinas greitųjų kreditų lyderis Lietuvoje, turintis ištikimų klientų ratą ir vis augantį susidomėjimą.

Pagrindinė tokios sėkmės paslaptis – patogumas ir greitis. Paslauga leidžia papildyti piniginę reikiama suma bet kuriuo paros metu, kad ir kur bebūtumėte. Ir tam visai nereikia nei kompiuterio, nei interneto ar juolab – vykti į banko filialus. Pakaks išsiųsti trumpąją SMS žinutę nurodant vardą, pavardę ir reikiamą sumą, o po kelių minučių gausite reikiamą kreditą. (daugiau…)

Taupkase.lt

Taupkase.lt – tai Kaune, Jonavoje, Kaišiadoryse, Kazlų Rūdoje, Šakiuose, Jurbarke, Raseiniuose, Prienuose bei Kėdainiuose veikianti kredito įstaiga, siūlanti finansines paslaugas tiek nuolatiniams, tiek ir naujiems klientams.

Taupkase.lt klientais gali tapti Lietuvos Respublikos piliečiai, turintys nuolatines pajamas, darbo vietą ir sulaukę 18 metų amžiaus. (daugiau…)

Vivus.lt

Vivus.lt – tai Lietuvoje gerai žinomi kredito teikėjai. UAB „Credit Service“ valdoma bendrovė vadovaujasi šūkiu „Patogi paskola“ ir siekia užtikrinti kuo palankiausias kainas klientams.

Naudojantis vivus.lt paslaugomis galima pasiskolinti nuo 75 iki 3000 eurų, kuriuos įsipareigojama grąžinti per 1-24 mėnesius. Iškilus nenumatytiems nesklandumams ir apie tai informavus bendrovę, grąžinimo terminą galima pratęsti dar vienam mėnesiui. (daugiau…)

Creditstar.lt

Creditstar.lt – tai tarptautinės grupės „Creditstar Group“ valdoma kredito bendrovė Lietuvoje, teikianti paskolas žmonėms, kurie susiduria su laikinais finansiniais nepatogumais ir ieško greito bei palankaus sprendimo.

Viena iš didžiausių creditstar.lt sėkmės paslapčių – finansinių žinių ir naujųjų technologijų derinimas. Bendrovėje dirba savo srities ekspertai, galintys pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas klientams, patiriantiems finansinius sunkumus. (daugiau…)

Credit24.lt

Credit24.lt – tai viena iš geriausiai žinomų ir vertinamų Lietuvos paskolų bendrovių, valdoma UAB „IPF Digital Lietuva“.

Naudojantis bendrovės paslaugomis, siūloma pasiimti trumpalaikius kreditus ir ilgalaikes paskolas. Kredito dydžiai svyruoja nuo 100 iki 3000 eurų, kuriuos galima grąžinti per 1-36 mėnesius. Tai daugiau orientaciniai duomenys, kadangi credit24.lt siekia atsižvelgti į individualią kliento finansinę istoriją ir pasiūlyti geriausius sprendimus. Pavyzdžiui, jei jūs neturite jokių įsiskolinimų ir laiku sumokate gautas paskolas, galite tikėtis tiek mažesnių palūkanų, tiek ir specialių pasiūlymų. Akcijos taikomos ir šeimoms, kadangi sutuoktiniai gali pasidalinti kredito sumą bei pradėti ją grąžinti praėjus 3 mėnesiams po kredito gavimo. (daugiau…)

Bigbank.lt

Bigbank.lt – tai vienas iš geriausiai žinomų kreditorių, siūlantis savo paslaugas daugiau nei 20 metų.

Siekdamas suburti lojalių klientų ratą, bigbank.lt nesiekia konkuruoti su universaliais bankais ir didesnį dėmesį skiria individualių klientų situacijų nagrinėjimui. Dėl šios priežasties kartą iš kreditoriaus paskolą pasiėmę klientai įprastai grįžta atgal ir/arba rekomenduoja paslaugas artimiesiems. (daugiau…)

5084434497_2d2bf77411_o

Geriausias būdas įsigyti naują automobilį

Kai aktualus tampa naujas automobilis, lizingas dažnai yra ta vienintelė finansinė išeitis, kurią mato didelė dalis vidutines pajamas gaunančių žmonių. Reikia sutikti, kad tik labai maža visuomenės dalis gali sau leisti įsigyti naują (ar netgi naudotą) automobilį be paskolos, kredito ar kitos finansinės pagalbos. Automobiliu lizingas – būtent tai, kuo reikėtų pasidomėti, norint įsigyti kiek brangesnę transporto priemonę, net ir tada, kai biudžetas neleidžia išlaidauti. Kuo tai naudingiau už paprastą paskolą? Kai egzistuoja toks dalykas kaip automobilis lizingu ar apsimoka skolintis iš draugų ar giminaičių?

Kur gauti?

Automobiliu lizingas yra teikiamas ir šalies bankuose, ir privačiose bendrovėse, pavyzdžiui, mogo autolizingas. Ką būtų galima laikyti patraukliausia šio tipo lizingo dalimi? Tą faktą, kad su autolizingu naują transporto priemonę galima įsigyti iš karto. Juk tai žymiai geriau nei dešimt metų taupyti norimam daiktui. Su lizingu gautą sumą galima išmokėti dalimis per iš anksto sutartą laikotarpį. Kaip ir buvo minėta, lizingo paslauga yra teikiama bankuose, tačiau automobiliu lizingas be banko irgi įmanomas ir pastaruoju metu tampa gana populiarus. Žmonės sudaro sutartis su kredito įmonėmis ir be vargo įsigyja norimą automobilį.

Kai aktualus lankstumas…

Lizingą ilgainiui renkasi vis daugiau ir daugiau žmonių. Kas juos skatina skolintis būtent šiuo būdu? Atsakymui į šį klausimą yra daugybė skirtingų variantų, vienas kurių – lankstumas. Automobiliu lizingas be pradinio inaso, prie konkrečių poreikių ir galimybių derinamas mokėjimų grafikas ir palankiausios grąžinimo sąlygos – visa tai suteikia paslaugų teikėjos, besirūpinančios klientų finansiniu patogumu. Jis, reikia pripažinti, didele dalimi ir priklauso nuo to, per kokį laikotarpį iš jo prašoma atgauti paskolintą sumą, nuo to, kokio dydžio įmokų kas mėnesį tikimasi. Kai tai galima derinti, išreikšti savo pageidavimus ir sulaukti optimalaus sprendimo, klientams suteikiamas šansas ne tik įsigyti didesnės vertės pirkinį, bet ir nesijaudinti dėl ateityje laukiančio „išsimokėjimo”.

… ir operacijos paprastumas

Kaip daugeliui aktualios palankios grąžinimo sąlygos, taip ir pats finansinės sutarties sudarymas yra svarbus ir turėtų būti vykdomas kuo paprasčiau. Auto lizingo bendroves neretai siūlo keletą skirtingų sandorio sudarymo būdų. Vienas jų – paraiškos teikimas klientų aptarnavimo skyriuose. Šis metodas turi nemažai privalumų. Vienas didžiausių – galimybė pasikonsultuoti su specialistais, kai iškyla klausimų ar neaiškumų. Kitas galimas būdas – automobiliu lizingas internetu. Jis naudingas, kai norisi viską sutvarkyti greitai, neišėjus iš namų, tiesiog naudojantis asmeniniu kompiuteriu. Daugeliui klientų tai tampa prioritetais – internetu pildomos paraiškos paprastumas ir galimybė viską atlikti per trumpą laiką. Kai kur užklausą dėl lizingo galima pateikti ir telefonu. Tai, kaip ir tiesioginio susitikimo atveju, leidžia paprastai kalbamuoju metu gauti visą reikalingą informaciją, pasikonsultuoti ir pasitarti, jei tik tam yra poreikis. Sau tinkamiausią metodą ras visi: ir tie, kuriems svarbus tiesioginis bendravimas su konsultantais, ir tie, kurie labiausiai brangina savo laiką, ir tie, kuriems patinka viską sutvarkyti patiems – savo namuose, naudojantis internetu teikiamomis virtualiomis paslaugomis. Automobiliu lizingas, gautas internetu ar bet kokiu kitu būdu, leidžia pamiršti apie daug kantrybės reikalaujantį taupymą, apie sudėtingas finansines procedūras ir formalumus, tikintis gauti paskolą, apie skolinimąsi iš giminaičių ar pažįstamų. Tai patogi ir patikima paslauga, kurios principas labai paprastas: užpildykite paraišką, gaukite pinigus, pirkite automobilį, o skolos grąžinimą ateityje pasirinkite sau patogiausią. Nepasinaudoti tokia galimybe būtų paprasčiausiai neišmintinga.

3881658592_2ffebe8607_o

Naudoti automobiliai: ką verta žinoti?

Naudoti automobiliai yra aktualūs daugeliui Lietuvos gyventojų. Tiesa tokia, kad naujos transporto priemonės kainuoja nemažus pinigus. Tokius, kurių išleisti automobiliui dažnas tiesiog negalėtų sau leisti. Naudoti automobiliai iš Europos į Lietuvą yra importuojami nuolat. Įvairovė didelė, tačiau tai ne visada palengvina pasirinkimą. Tinkamai išsirinkti visada gali padėti specialistų konsultacijos. Vienas jų – automobilių žinovas Justas – pasakoja, kaip nepasimesti, kai ateina laikas pirkti automobilį. Ir ne bet kokį, o naudotą. Į ką atkreipti dėmesį?

Kai nusprendžiate pirkti naudotų automobilių salone

Justas, paklaustas, ar yra skirtumas – pirkti tiesiogiai iš parduodančio asmens (pagal skelbimą) ar naudotų automobilių salone, atsako teigiamai: „Esu apsilankęs ne viename salone, kur parduodami naudoti automobiliai Vilniuje. Šios vietos ypatingos tuo, kad čia daug automobilių yra vienoje vietoje. Tai reiškia, kad galite žymiai greičiau iš arti apžiūrėti daug skirtingų transporto priemonių. Jeigu neturite specifinių reikalavimų markei ar spalvai, kitaip sakant, jei „jaučiatės atviri įvairiems pasiūlymams“, tikrai verta keliauti į saloną. Čia dažnai būna prieinami naudoti automobiliai su garantija. Tai irgi svarbu, ypač žinant tai, kad perkate ne naują daiktą. Naudoti automobiliai su garantija man patinka dėl potencialiai mažesnių išlaidų galimam remontui. O jo, būkim sąžiningai, dažnai prireikia ir visai naujiems automobiliams.“.

Kai atkeliaujate į vietą pagal skelbimą

Justas sako, kad, nors labai naudinga naudoto automobilio pasižvalgyti būtent salone, kartais transporto priemonė patraukia akį būtent pagal skelbimą. Kai nuvykstate apžiūrėti automobilio iš arčiau, į ką atkreipti dėmesį? „Na, jeigu jums aktualūs ekonomiškiausi naudoti automobiliai, būtinai pasidomėkite, kiek degalų reikia tai transporto priemonei, kuri jus sudomino. Nors visada svarbu apžiūrėti išorę (pavyzdžiui, ar nėra rūdžių, kurių galėjo nesimatyti nuotraukoje, ar gerai užsidaro visos durelės ir panašiai), reikėtų paprašyti savininko, kad leistų automobilį pavairuoti. Tik taip galėsite iš tiesų pajausti, ar mašina jums tinka.“. Justas pataria visada į panašias „apžiūras“ keliauti su bent kiek labiau automobiliuose nusimanančiu draugu. Kitas svarbus dalykas – automobilio pirkimas, tiksliau sakant, atsiskaitymas už jį. „Salonai man patinka dar ir dėl to, kad juose prieinami naudoti automobiliai lizingu. Juk ne visada ir ne visi galime sau leisti sumokėti iškart visą sumą ir už nenaują transporto priemonę. O perkant iš žmonių… Na, sakykim, kad šiuo atveju naudoti automobiliai issimoketinai yra kiek retesnis dalykas. Nebent susitarsite kitaip.“. Kalbant apie kainą, Justas pataria nepabijoti derėtis, jei matote, kad buvęs automobilio savininkas yra sukalbamas ir linkęs į kompromisus. Jeigu jis užsispyręs siūlo savo kainą ir nenori ieškoti optimaliausio sprendimo, Justo nuomone, reikėtų gerai pagalvoti, ar konkreti transporto priemonė yra „šimtu procentų“ verta sumos, apie kurią kalbama. „Kad ir kaip būtų, naudoti automobiliai yra naudoti – jūsų teisė rinktis, mokėti tiek, kiek prašoma, už transporto priemonę, kuria jau buvo važinėta, ar ne. Gali būti visai naudinga informacijos apie kainas paieškoti internete. Gal pasirodys, kad jūsų prašo tikrai daugiau nei tas automobilis yra išties vertas. Žodžiu, neskubėkite priimti galutinio sprendimo. Ir visada atminkite, kad naudoti automobiliai yra parduodami daugybėje skirtingų vietų ir daugybės skirtingų žmonių. Taigi, pasirinkimas egzistuoja ir jis tikrai nemažas. Svarbiausiai – išlikite budrūs ir protingi, klausykite labiau nusimanančių žmonių patarimų ir nepamirškite žinomo posakio „devynis kartus pamatuok, dešimtą pjauk“.“.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

2015 m. rugpjūtį Lietuvos naujų automobilių rinka ūgtelėjo 24%

Preliminariais „AutoTyrimų“ duomenimis, gautais pagal ES reglamentuotą metodiką išanalizavus VĮ „Regitra“ pateiktus pradinius duomenis, 2015 m. rugpjūtį Lietuvos naujų lengvųjų automobilių (M1 ir N1) registravimas išaugo net 24% iki 1’344 vnt. 2014 m. rugpjūtį šalyje buvo įregistruoti 1’083 automobiliai. Prie rinkos augimo ir toliau svariai prisideda reeksporto paklausa: 193 rugpjūtį įregistruoti nauji automobiliai buvo išregistruoti dar iki mėnesio pabaigos, o dar bent 16 bus išregistruoti artimiausiu metu. (daugiau…)